מהי אדריכלות אופטימית ? Toggle

IMG_4115s

בניה ירוקה
למה תבחרו בנו?
מי אנחנו?

הסטודיו מתמחה בתכנון בתים בבניה קלה. יש לנו נסיון רב עם בתים הבנוים בשיטות בניה מתקדמות כגון בניה בקונסטרוקציית פלדה ובניה בעץ. שיטות בניה אלה, מניבות בתי מגורים איכותיים ביותר, מהירית לבניה וידיותיים לסביבה. שאלו אותנו ונשמח להסביר לכם על שיטות בניה מתקדמות, על תכנון ידידותי ועל בתים שעלות תחזוקתם נמוכה. כתבו או התקשרו כבר היום!
התהליך בו אנו עובדים הוא תהליך אינטראקטיבי שבו אנו מערבים אתכם בכל שלבי התכנון ועובדים יחד איתכם כצוות למען השגת בית אישי ומותאם לכל משפחה. השימוש בתוכנות מחשב תלת מימדיות (BIM) מאפשר לנו לחלוק איתכם מבטים ופרספקטיבות כבר משלבי התכנון ההתחלתיים על מנת ליצור תקשורת מעולה ומעורבות שלכם בפרוייקט למידע נוסף>
אנחנו סטודיו לאדריכלות הממוקם באיזור השרון. התמחותנו בתכנון בתים קטנים ובינוניים. אנו מתמחים בתכנון למגורים, ויש לנו נסיון רב בבניה פרטית החל מתהליכי רישוי וכלה בעיצוב פנים מפורט. כדי להכיר אותנו, לחצו כאן>

אופטימיזם
מהי אדריכלות אופטימית?

אופטימיות היא השקפת עולם הרואה בעולמנו מקום חיובי במהותו.אופטימיסטים מאמינים כי אנשים הם טובים במהותם ומאורעות בחיים הם מבשרי טוב. (מתוך ויקיפדיה)

אופטימיזם טכנולוגי:  

(Technological optimism) היא אמונה כי הטכנולוגיה מסוגלת להתגבר על כל קושי חברתי או סביבתי, וכי מתקיים תהליך הכרחי של שיפור מתמיד באיכות החיים של כל בני האדם עם הזמן, בגלל שיפורים בטכנולוגיה.

מקורות האופטימיזם הטכנולוגי היא בחשיבה המודרנית במאות ה-18 והילך(המהפכה המדעית), שהאמינה בשיפור החיים על ידי עוד מחרשות ועוד מיכון.

.

אנו מרגישים גאווה מקצועית ואחריות חברתית, לתכנן סביבת מגורים לכל אחד ואחת בהתאם לצרכיו ולתקציב העומד ברשותו. הסטודיו מתמקד בתכנון אדריכלי למגורים, תוך מתן מענה יצירתי ומתחשב לבתי מגורים בינוניים וקטנים, בתקציבים מוגבלים.
בר השגה- מתוך דאגה לכיסכם ולתקציב העומד לרשותכם, אנו עוזרים לכם לקבל את ההחלטות השפויות, שישפיעו על איכות חייכם לטווח הרחוק, יעזרו לכם לקבוע סדר עדיפויות, להפריד בין העיקר לטפל, ולא לוותר על איכות חיי .

בקרה תקציבית- בצוות שלנו, מעורבים יועצים שונים, והוא כולל גם מנהל פרוייקטים, אשר מייעץ לנו על ניצול מיטבי של תקציב הבניה, כבר משלב התכנון הראשוני, על מנת שכבר מהקו הראשון, ניתן יהיה להתכנס לתקציב המתוכנן.

בר קימא-מתוך דאגה לבריאותם של המתגוררים בבית, ולאיכות הסביבה, אנו עוזרים לכם לבחור בחמרים מתקדמים, שיטות בניה חדשניות, ותכנון אקלימי, המתאים לאיזור מגוריכם תוך שמירה על הסביבה.

שמחת חיים- אנחנו מאמינות בכוחנו, לחולל שינוי אמיתי בחיי לקוחותינו, בהשפעת סביבת המגורים על איכות חייהם. התפקוד היום יומי שלהם בבית, בעבודה ובלימודים, בריאותם, ושמחת החיים שלהם על ידי תכנון אדריכלי נכון ומתחשב.

זאת אדריכלות אופטימית!
נשמח לפגוש אתכם ולהכיר
צוות אדריכלות אופטימית
דברו איתנו ונסביר כיצד אנחנו עושים זאת

 


שירותי הסטודיו

נהול פרוייקט משולב
עיצוב פנים
תוספות בניה
בתים חדשים

עיצוב פנים
תוספות בניה
בתים חדשים

 

 

ShutDown